Aktualności Aktualności

Jesienny weekend w Beskidach za pół ceny!

Regionalny Leśny Ośrodek Edukacji Ekologicznej „Leśnik” w Ustroniu Jaszowcu uczestniczy w ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej- weekend za pół ceny.” Serdecznie zapraszamy 22-24 listopada w Beskidy.

Lubisz weekendowe wyjazdy? POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska kampania promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Najbliższa, VII edycja akcji planowana jest na 22 - 24 listopada 2019 r.

Dzięki akcji  można skorzystać z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach – niższych aż o 50%. Oferta jest kierowana do wszystkich zainteresowanych, zarówno do turystów indywidualnych jak i do zorganizowanych grup. Podróżuj po Polsce i odkrywaj piękno naszego kraju również poza szczytem sezonu turystycznego!

Regionalny Leśny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Ustroniu Jaszowcu jest położony  u podnóża zbocza Skalica, charakterystycznego , zalesionego szczytu górskiego o wysokości  487 m n.p.m. Skalica wznosi się tuż nad prawym brzegiem Wisły, na wprost wylotu doliny Poniwca . Szczyt stanowi zakończenie południowo-zachodniego ramienia Pasma Równicy. Lokalizacja „Leśnika" powoduje ,że ośrodek jest doskonałą bazą wypadową zarówno dla amatorów pieszej turystyki, jak i dla pasjonatów sportów zimowych.   To także doskonała propozycja dla rodzin, które szukają szerokiego wachlarza propozycji na interesujące spędzenie czasu.  Uzdrowiskowy charakter Ustronia to bogata oferta atrakcji sportowych, kulturalnych i imprez masowych przez cały rok. W ramach akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ-WEEKEND ZA PÓŁ CENY  w dniach 22-24 listopada ośrodek proponuje wyjątkowo korzystną cenę  za nocleg 35 zł/os. Regionalny Leśny Ośrodek Edukacji Ekologicznej „Leśnik" posiada nowoczesną bazę hotelową. Obiekt dysponuje 93 miejscami noclegowymi. Wszystkie pokoje są nowocześnie wyposażone, posiadają pełny węzeł sanitarny i TV satelitarną. Przytulne wnętrza, meble z naturalnego drewna  i bezpośrednie sąsiedztwo lasu  zapewniają komfortową atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi. Cena promocyjna nie obejmuje wyżywienia.

Ogólnopolską akcję POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od pięciu edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSIT.