Aktualności Aktualności

„Leśnik” i leśnicy zapraszają do Nadleśnictwa Ustroń !

Lato to najlepszy okres na górskie wędrówki i wyprawy do lasu. Zapraszamy do pobytu w Regionalnym Leśnym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Ustroniu i do spotkań z leśnikami!

Od 1 lipca do 31 sierpnia Regionalny Leśny Ośrodek Edukacji Ekologicznej „Leśnik" zaprasza do spędzenia wakacji w Beskidzie Śląskim. W czasie wakacji w ośrodku obowiązują promocyjne ceny na noclegi dla osób indywidualnych:

  • pobyt w ośrodku do 3 dni – cena noclegu za osobę 50 zł brutto
  • pobyt w ośrodku powyżej 3 dni- cena noclegu za osobę 40 zł brutto

RLOEE „Leśnik" to nowoczesny obiekt posiadający  93 miejsca noclegowe:

    15 pokoi jednoosobowych,

    21 pokoi dwuosobowych,

    4 pokoje trzyosobowe,

    4 pokoje czteroosobowe z aneksem kuchennym,

    2 apartamenty.

Wszystkie pokoje są nowocześnie wyposażone, posiadają pełny węzeł sanitarny, TV satelitarną, telefony, radio itd. Goście „Leśnika" mogą korzystać z siłowni oraz sauny. Przy ośrodku znajduje się obszerny parking z systemem monitoringu. Na terenie „Leśnika" znalazło się również miejsce dla najmłodszych - plac zabaw z piaskownicą i zjeżdżalnią. Spotkania integracyjne można przygotować wykorzystując wiatę z grillem. Istnieje możliwość przygotowania w „Leśniku" dań na grilla i obsługi ogniska.

Do „Leśnika" zapraszamy także grupy zorganizowane, dla których mamy specjalną ofertę łączącą zakwaterowanie z wyżywieniem.  Szczegóły do ustalenia pod numerem telefonu 33 854 25 72.

 

Grupy zorganizowane : wycieczki i  półkolonie  zachęcamy do poznania bogatej przyrody Beskidu Śląskiego wspólnie z edukatorami leśnymi.  W ośrodku edukacyjnym "Leśnik" można  zwiedzić ciekawe ekspozycje przyrodnicze i zapoznać się z największymi wyzwaniami, przed którymi stają beskidzcy leśnicy. Jeżeli pozwoli na to pogoda i warunki, proponujemy  wspólną  wyprawę do lasu. Malownicza i pełna przyrodniczych niespodzianek ścieżka przyrodniczo-leśna Skalica  to jedna z ciekawszych propozycji, na krótkie, ale inspirujące  spotkanie z naturą. Kontakt telefoniczny z edukatorami leśnymi  33 854 35 21.

 

Zapraszamy serdecznie!